O FIRMIE

SALONY I PRACOWNIE JUBILERSKIE AURA - HANNA DWORAKOWSKA


PONAD 30 LAT NA RYNKU

Firma Aura istenieje od 1985 roku. Założycielka Hanna Dworakowska - mistrzyni złotnictwa - postanowiła stworzyć kreatywną, solidną i trwałą markę. Ponad 30 letni staż firmy może świadczyć tylko o tym, że jej się to udało.

Sukces pierwszego salonu w Płońsku, otworzył drzwi do poszerzania grona odbiorców. Drugi salon powstał w Mławie w 1994 roku. Lista kolejnych punktów rosła z roku na rok. Do rodziny Aury dołączały kolejne miasta: Ciechanów, Nowy Dwór Mazowiecki, Pułtusk, Sochaczew, Wyszków, Legionowo, Kutno, Żyrardów, Łowicz i Grodzisk Mazowiecki.

 

DOŚWIADCZENIE


Pasjnonaci i profesjonaliści

W firmie Aura pracuje kilkadziesiąt osób. Każda z nich to profesjonalista w swojej dziedzinie. Są wśród nas mistrzowie złotnictwa, doskonali jubilerzy, fachowi doradcy oraz sprzedwawcy.

Nasz zespół cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach, szkoleniach i warsztatach. W Aurze możemy łączyć pracę z pasją, dzięki temu każde kolejne doświadczenie, każdy kolejny pierścionek czy naszyjnik daje nam radość i satysfakcję.

 

SZEROKIE HORYZONTY


Nie tylko pracą człowiek żyje

Rok rocznie uczestniczymy w targach branżowych. Kontakty z naszymi wspólnikami, dostawcami, klientami, ale także konkurentami, zawsze przekładamy na energię do działania i stawiania poprzeczki co raz wyżej.

Aura angażuje się także w akcje charytatywne, ponieważ to co najbardziej cenne wcale nie połyskuje złotem i srebrem.